EELKOOL HARKUJÄRVE KOOLIS 2021/2022

Eelkooli ootame sügisel 2022 esimesse klassi astuvaid lapsi. Eelkool töötab oktoobrist 2021 kuni aprilli 2022 lõpuni. Pakutakse kooliks ettevalmistavaid tegevusi ning koolikeskkonnaga harjumise võimalust.

Meie eelkool ei ole registreeritud huvikool.

Tunnid toimuvad esmaspäeviti k 13.30 - 16.30 koolimajas.  Koolipäeva jooksul on  lastel järgmised tegevused: eesti keel, matemaatika, inglise keel, käelised tegevused, robootika ja lõunapaus. Tegevusi viivad läbi erinevad õpetajad.

Eelkool on tasuline, kuutasu sõltub õpilaste arvust.

Eelkooli registreerimiseks saata vabas vormis avaldus aadresile kaire.karik@harkujarve.edu.ee.

Avaldusse märkida lapse nimi, isikukood ja vanema kontaktandmed (telefon!)

Alates 17. maist kõik lapsed kooli kontaktõppele!

"Rõõm on täna öelda, et alates 17.maist ehk järgmisest nädalast saavad kõik lapsed minna kooli, sh. kutsekoolidesse ja ülikoolidesse" ütles täna haridus- ja teadusminister Liina Kersna.

Seega pühkige tolm koolikottidelt, triikige koolipluusid sirgeks ja 17. maist alates olete rõõmsalt oodatud kooli!

Harkujärve Põhikool

1.- 4. klassi õpilased alates 3. maist tagasi kontaktõppele.

Alates 3. maist taastame Harkujärve Põhikoolis kõiki ohutusmeetmeid rakendades kontaktõppe 1.—4. klassi õpilastele. Teistele klassidele jätkub distantsõpe.

Kogu kool jääb kaugõppele alates 11.03.2021

Kogu kool jääb kaugõppele alates 11.03.2021  kuni 11.04.2021 või kuni valitsuse uue korralduseni. Koolimaja on suletud 13. märtsist kuni 11.aprillini. Asjade ja esemete kättesaamine ja äraviimine koolimajast on võimalik sellel nädalal (kuni 12. märts). Toidupakkide tellimise info Stuudiumis.

Alates 1. märtsist õpivad koolimajas kontaktõppel kõik 1. - 4. klassi õpilased

Informatsiooniline teadaanne!

Alates 1. märtsist õpivad koolimajas kontaktõppel kõik 1. - 4. klassi õpilased. Ülejäänud jäävad esialgu kaugõppele. Praegustel andmetel kestab kaugõpe märtsikuu lõpuni. Täpsem teave õppe korralduse kohta edastatakse Stuudiumi kaudu.

Jõulutervitus

Kallis koolipere!

Jagame teiega jõuluootuse soojust ja uue aasta tulemise rõõmu väikese luulenurgaga igal päeval kuni 1. jaanuarini.
Mõnusat kuulamist ja vaatamist!

Siin on meie esimene tervitus ESIMENE TERVITUS

Siin on meie teine tervitus, mille toob teieni Martin 6.a klassist TEINE TERVITUS

Kolmanda tervituse toob teieni Andri 6.b klassist

Advenditervituses näeme ja kuuleme 6.a klassi Grete Mariet

Pööripäeva luuletuse toob teieni Kärol 6.b klassist

Kuuenda tervituse loeb meile 6.a klassi Isabel ja tema kass Tambet

Järgmise tervituse toob teieni meie kooli direktor Külli

Jõululaupäeva luuletuse loeb meile 6.b klassi Eston

Esimese jõulupüha tervituses kuuleme Sten Martenit 6.a klassist

Kertu 6.b klassist loeb meile teise jõulupüha tervituse

Käesoleva nädala viimase tervituse toob meieni Laurete 6.a klassist

Esmaspäevase luuletuse leiate 6.a klassi Emilia esituses siit

Järgmisena kuulete Irise tervitust 6.a klassist

Aasta eelviimase tervituse toovad meieni 6.b klassi õpilased Hanna Mia, Joonas ja Karola

6.b klassi Nora toob meieni selle aasta viimase tervituse

Uue aasta puhul tervitab meid õpetaja Anna-Kaisa. Edukat uut aastat kõigile!

Harkujärve kool

Harkujärve Põhikooli Jõulutervitus

Hoolekogu uus protokoll 10.12.2020

Hoolekogu dokumentide hulka lisandus Hoolekogu 10.12.2020 peetud koosoleku protokoll.

EELKOOL HARKUJÄRVE KOOLIS 2020/21

Eelkooli ootame sügisel 2021 esimesse klassi astuvaid lapsi. Eelkool töötab oktoobrist 2020 kuni aprilli 2021 lõpuni. Pakutakse kooliks ettevalmistavaid tegevusi ning koolikeskkonnaga harjumise võimalust.

Meie eelkool ei ole registreeritud huvikool.

Eelkool on tasuline, kuutasu sõltub õpilaste arvust.

Eelkooli registreerimiseks saata vabas vormis avaldus aadresile kaire.karik@harkujarve.edu.ee.

Avaldusse märkida lapse nimi, isikukood ja vanema kontaktandmed (telefon!)

Uue õppeaasta avaaktus!

Õppeaasta avaaktus toimub kõikidele klassidele 1. septembril kell 9.30 spordisaalis. Sellele järgneb klassijuhatajatund ja klasside pildistamine.
Rõõmsat kooliaasta algust!