Seiklusrada avatud!

Täna hommikul avati pidulikult koolimaja kõrvale loodud madalseiklusrada. Lapsi ootavad 8 erivnevat atraktsiooni. Enne seiklusraja läbimist on mõistlik läbi lugeda raja äärde paigutatud juhend. Oluline on, et atraktsioonil liiguks korraga vaid üks inimene, ooteplatvormile võib tõusta kolmekesi. Põnevat turnimist!

Elagu meie kooli tantsu- ja laulupeolised!

Suur tänu tantsulastele, kes meile tantsupeol toredaid elamusi pakkusid!!! Ja sama suur aitäh teie juhendajatele ja saatjatele õp Kätrinile, Kairele, Heilyle ja Kaijale! Teiste hulgas esines tantsumurul tantsijana ka õp Lauri. Õp Lauri juhendatud oli ka Sõpruse S3 rühm, milles tantsijana osales robootikaõpetaja Meelis. Oli uhke tunne tribüünilt teile plaksutada! Suur töö kandis kaunist vilja! Elagu Harkujärve kooli tantsulembid!
Aga meid jätkus ka laulukaare alla - õpetajad Johanna ning Külli laulsid segakooride ridades! Oli igatahes vägev pidu! MINU ARM jääb meie südameisse!


1. klassid on komplekteeritud

Nimekiri on avaldatud rubriigis Vastuvõtt

1. klassi astujate dokumentide vastuvõtt juunis ja augustis

Dokumente saab tuua juunis argipäeviti kella 10.00 - 13.00ni ning 12. - 19.08 kella 10.00 - 12.00 või panna kooli postkasti.